Sastav skupštine

Sastav skupštine

SASTAV ODBORNIKA

ZA MANDATNI PERIOD 2017-2021.godine

 

DPS-MILO ĐUKANOVIĆ-NIKŠIĆ-SIGURNIM KORAKOM, ZA CRNU GORU!

 

 

 

  1. dr Ilija Ašanin, prestao mandat 27.11.2018.godine
  2. Sonja Baćović
  3. Nikola Bezmarević
  4. Neda Bošković
  5. Marko Burić
  6. Aleksandar Vujković
  7. Vladan Vujković
  8. Novica Gardašević, prestao mandat 12.07.2019.godine
  9. Veselin Grbović, prestao mandat 20.04.2017.godine-20.04.2017.godine, verifikovan mandat Marijani Goranović
  10. Nada Dubljević, prestao mandat 28.02.2019.godine
  11. Jelena Đukanović, prestao mandat 18.10.2017.godine
  12. Momčilo Đukanović, prestao mandat 24.04.2019.godine
  13. Simo Đukanović
  14. Đurđina Jauković, prestao mandat 27.11.2018.godine
  15. Andrijana Jovović Bulajić
  16. Luka Jokić
  17. Tamara Kostić
  18. Đoko Krivokapić, prestao mandat 30.05.2017.godine-verifikovan mandat Tamari Ivković-
  19. Tamari Ivković, prestao mandat 21.07.2017.godine-verifikovan mandat Ivani Vuković.
  20. Draško Mijušković
  21. Ivan Mitrović, prestao mandat 29.08.2018.godine
  22. Marija Mitrović
  23. Momčilo Mićunović
  24. Miloš Mrvaljević, prestao mandat 24.04.2019.godine
  25. Sandra Muratović-Čvorović
  26. Boris Nikolić, prestao mandat 24.04.2019.godine
  27. Irena Nikčević
  28. Radivoje Lala Nikčević
  29. Sonja Nikčević, prestao mandat 30.05.2017.godine –verifikovan mandat Mariji Jaredić
  30. Rajko Perović
  31. dr Tanja Pješčić
  32. Rajka Radonjić
  33. Danilo Radulović
  34. dr Gordana Reljić, prestao mandat 24.04.2019.godine
  35. mr Zoran Stanišić
  36. Dragan Turčinović
  37. Željko Ćorić

 

 

„Socijaldemokrate Crne Gore-Ivan Brajović-Dosljedno za Nikšić

  1. dr Ljiljana Adžić
  2. dr Spasoje Vukotić, prestao mandat 27.11.2018.godine
  3. Nataša Miljanić
  4. mr Marko Radojević-prestao mandat 3.04.2017.godine-verifikovan mandat Draganu Zečeviću
  5. Marko Vujačić, verifikovan mandat 18.10.2017.godine
  6. mr Aleksandra Vujović, potvrđen mandat 29.08.2018.godine
  7. Ismeta Banda, potvrđen mandat 27.11.2018.godine
  8. Pavle Nerić, potvrđen mandat 27.11.2018.godine
  9. dr Dragomir Miljanić, potvrđen mandat 27.11.2018.godine
  10. Božica Vujović, potvrđen mandat 28.02.2019.godine
  11. Nataša Kilibarda, povrđen mandat 24.04.2019.godine
  12. Nikola Zirojević, potvrđen mandat 24.04.2019.godine
  13. Jelena Međedović, potvrđen mandat 24.04.2019.godine
  14. Tijana Kecojević, potvrđen mandat 24.04.2019.godine
  15. Goran Mićović, potvrđen mandat 12.07.2019.godine
  16. Vladimir Martinović, 5.11.2019.godine