24/4/2023
ПРЕДСЈЕДНИК КОВАЧЕВИЋ У ПОСЈЕТИ БАЊАЛУЦИ
Предсједник Општине Никшић Марко Ковачевић претходна три дана боравио је у посјети Бањалуци на позив градоначелника Драшка Станивуковића, поводом Дана града.
„У оквиру посјете обиљежили смо Дан града са најмлађим Бањалучанима у градском парку, присуствовали полуфиналу и финалу тениског турнира Српска опен из АТП 250 серије, остварили контакте са градоначелницом Скопља госпођом Данелом Арсевском и градоначелником израелског града Модина господином Хаимом Бибасoм.
Бањалука је показала да се преданим радом за врло кратак период могу постићи огромни резултати, и она је данас један модеран европски град.
Везе Никшића и Бањалуке биће у периоду пред нама додатно унапријеђене на привредном и културном нивоу, а све на корист наших градова и грађана“, истакао је предсједник Ковачевић.

Najnovije vijesti
СЈУТРА ДАН ЖАЛОСТИ У НИКШИЋУ
ИСПЛАЋЕНА ФИНАНСИЈСКА ПОДРШКА МАТУРАНТИМА У ИЗНОСУ ОД 100 ЕВРА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ ОСНОВЦИМА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА ГИМНАЗИЈАЛЦИМА ДОБИТНИЦИМА ДИПЛОМЕ „ЛУЧА“
ОДАБРАНО НАЈБОЉЕ ИДЕЈНО РЈЕШЕЊЕ ЗА ИЗРАДУ СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈА ПЕТРУ II ПЕТРОВИЋУ ЊЕГОШУ
ОПШТИНА НИКШИЋ ДОДИЈЕЛИЛА 100 ЕВРА ПОЛУМАТУРАНТИМА И МАТУРАНТИМА РЕ И ОСИ ПОПУЛАЦИЈЕ
КОВАЧЕВИЋ: ОПШТИНА НИКШИЋ НАСТАВЉА ПОДРШКУ ЖЕНСКОМ ПРЕДУЗЕТНИШТВУ
ОДРЖАН ТРЕЋИ ФЕСТИВАЛ „ЂАЧКИ РАСТАНАК“