30/6/2025
ПЕРУЋИЦА УРУЧИО ПРИЗНАЊА МАТУРАНТИМА СРЕДЊЕ ЕКОНОМСКО-УГОСТИТЕЉСКЕ ШКОЛЕ
Шеф кабинета предсједника Општине Никшић Марко Перућица уручио је признања свршеним матурантима Средње економско-угоститељске школе који су добили диплому „Луча“ и том приликом је поручио да су најбољи ђаци понос своје породице, професора, али и цијелог Никшића.
„Ваш труд, одрицање и посвећеност представљају пут који води ка даљем успјеху. Нека вам 'Луча' буде подстрек да наставите да се борите, сањате и градите своју будућност. Општина Никшић вјерује у вас, и имаћете пуну подршку и током даљег школовања“, истакао је Перућица.
Директор школе Марко Маројевић је саопштио да је данас посебан дан, јер се окупљамо да прославимо успјешан крај једне етапе школовања наших ученика.
„Драги матуранти, било нам је драго учествовати у вашем одрастању, пратити ваше путовање кроз учење, стицање вјештина и знања. Поносни смо на све што сте постигли“, закључио је Маројевић.
У тој школи „Лучу“ је добило 16 ученика.
Свечаности је присуствовала и предсједница Скупштине општине Никшић Милица Лалатовић Жижић.

Najnovije vijesti
МАРОЈЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ
ИЗЛОЖБА СВИХ ПРИСТИГЛИХ РАДОВА ЗА ЊЕГОШЕВО СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈЕ ОД 23. ЈУНА У ЈУ „МУЗЕЈИ И ГАЛЕРИЈЕ“ НИКШИЋ
КОВАЧЕВИЋ: ЗАЈЕДНИШТВО И СПОРТСКИ ДУХ ДО ЗЛАТА У ИТАЛИЈИ
СЈУТРА ДАН ЖАЛОСТИ У НИКШИЋУ
ИСПЛАЋЕНА ФИНАНСИЈСКА ПОДРШКА МАТУРАНТИМА У ИЗНОСУ ОД 100 ЕВРА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ ОСНОВЦИМА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА ГИМНАЗИЈАЛЦИМА ДОБИТНИЦИМА ДИПЛОМЕ „ЛУЧА“
ОДАБРАНО НАЈБОЉЕ ИДЕЈНО РЈЕШЕЊЕ ЗА ИЗРАДУ СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈА ПЕТРУ II ПЕТРОВИЋУ ЊЕГОШУ