4/9/2023
ПОТПРЕДСЈЕДНИК ГОРАНОВИЋ ЧЕСТИТАО ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ
Потпредсједник Општине Никшић Митар Горановић посјетио је поводом почетка школске године ОШ „Бранко Вишњић“ на Крсцу. Обраћајући се ученицима у име Општине Никшић, потпредсједник Горановић им је пожелио срећан почетак школске године, са поруком да, уз дружење и пријатељство, стичу знања и вјештине, неопходне да израсту у образоване и племените људе, на понос свих нас. Директорица школе Бојана Николић захвалила је на посјети и казала да је школа спремно дочекала нову школску годину, а средства која је Општина обезбиједила у јулу намјенски су утрошена за обнову крова и реконструкцију плафона. Николић је казала да школу похађа 15 ученика, уз наду да ће их наредне године бити више. Горановић је ученицима уручио школски прибор и торбе, док су сличне пригодне поклоне добиле и ОШ „Добрислав Ђедо Перуновић“ на Богетићима, „Душан Ђукановић“ на Лукову и „Јанко Бјелица“ у Доњим Црквицама.

Najnovije vijesti
МАРОЈЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ
ИЗЛОЖБА СВИХ ПРИСТИГЛИХ РАДОВА ЗА ЊЕГОШЕВО СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈЕ ОД 23. ЈУНА У ЈУ „МУЗЕЈИ И ГАЛЕРИЈЕ“ НИКШИЋ
КОВАЧЕВИЋ: ЗАЈЕДНИШТВО И СПОРТСКИ ДУХ ДО ЗЛАТА У ИТАЛИЈИ
СЈУТРА ДАН ЖАЛОСТИ У НИКШИЋУ
ИСПЛАЋЕНА ФИНАНСИЈСКА ПОДРШКА МАТУРАНТИМА У ИЗНОСУ ОД 100 ЕВРА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ ОСНОВЦИМА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА ГИМНАЗИЈАЛЦИМА ДОБИТНИЦИМА ДИПЛОМЕ „ЛУЧА“
ОДАБРАНО НАЈБОЉЕ ИДЕЈНО РЈЕШЕЊЕ ЗА ИЗРАДУ СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈА ПЕТРУ II ПЕТРОВИЋУ ЊЕГОШУ