24/3/2023
ОПШТИНА НИКШИЋ ПОДРЖАЛА АКЦИЈУ ВОЈСКЕ ЦРНЕ ГОРЕ
Уз помоћ Општине Никшић, Министарство одбране и Војска Црне Горе организовали су на Тргу слободе презентацију војног наоружања и опреме.
Потпредсједник Општине Никшић Митар Горановић и шеф кабинета предсједника Општине Марко Перућица, заједно са поручницима Николом Пејовићем и Марком Радосавовићем и Драганом Голубовић из Директората за људске ресурсе, обишли су изложену војну опрему и моторна возила, који се употребљавају у јединицама Војске Црне Горе.
Кроз поменуту активност грађани су могли, уз непосредну комуникацију са представницима Министарства одбране, да се детаљно информишу о могућностима које ово министарство нуди младима, као што су образовање на иностраним војним академијама, запошљавање, добровољно служење војног рока и пројекти намијењеним средњошколцима.
Овај вид сарадње локалне управе и Министарства одбране имао је за циљ приближавање Војске Црне Горе грађанима и повећање степена информисаности о њеној улози и значају.

Najnovije vijesti
МАРОЈЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ
ИЗЛОЖБА СВИХ ПРИСТИГЛИХ РАДОВА ЗА ЊЕГОШЕВО СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈЕ ОД 23. ЈУНА У ЈУ „МУЗЕЈИ И ГАЛЕРИЈЕ“ НИКШИЋ
КОВАЧЕВИЋ: ЗАЈЕДНИШТВО И СПОРТСКИ ДУХ ДО ЗЛАТА У ИТАЛИЈИ
СЈУТРА ДАН ЖАЛОСТИ У НИКШИЋУ
ИСПЛАЋЕНА ФИНАНСИЈСКА ПОДРШКА МАТУРАНТИМА У ИЗНОСУ ОД 100 ЕВРА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ ОСНОВЦИМА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА ГИМНАЗИЈАЛЦИМА ДОБИТНИЦИМА ДИПЛОМЕ „ЛУЧА“
ОДАБРАНО НАЈБОЉЕ ИДЕЈНО РЈЕШЕЊЕ ЗА ИЗРАДУ СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈА ПЕТРУ II ПЕТРОВИЋУ ЊЕГОШУ