6/3/2026
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПОКЛОНЕ ДАМАМА ПОВОДОМ 8. МАРТА
Поводом Међународног дана жена, предсједник Општине Никшић Марко Ковачевић уручио је симболичне поклоне дамама запосленим у локалној самоуправи, у знак захвалности за њихов свакодневни рад, труд и посвећеност.
Он је истакао да су управо жене један од најважнијих стубова функционисања локалне самоуправе.
„Нећемо погријешити ако кажемо да сте ви најважнији дио локалне самоуправе. Ова институција, као и већина организација у нашој земљи, почива на вашем ентузијазму и раду. Што су услови за ваш рад бољи, то ће бити боље и у нашој држави. Знамо да није лако радити овај посао, али ви све то стоички и професионално издржавате. Зато је ред да вам кажемо хвала и да вам овим малим знаком пажње покажемо колико цијенимо ваш труд“, казао је Ковачевић, поручивши да ће локална самоуправа и убудуће бити подршка својим запосленима, као што су они свакодневно подршка функционисању Општине.

Najnovije vijesti
МАРОЈЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ
ИЗЛОЖБА СВИХ ПРИСТИГЛИХ РАДОВА ЗА ЊЕГОШЕВО СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈЕ ОД 23. ЈУНА У ЈУ „МУЗЕЈИ И ГАЛЕРИЈЕ“ НИКШИЋ
КОВАЧЕВИЋ: ЗАЈЕДНИШТВО И СПОРТСКИ ДУХ ДО ЗЛАТА У ИТАЛИЈИ
СЈУТРА ДАН ЖАЛОСТИ У НИКШИЋУ
ИСПЛАЋЕНА ФИНАНСИЈСКА ПОДРШКА МАТУРАНТИМА У ИЗНОСУ ОД 100 ЕВРА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ ОСНОВЦИМА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА ГИМНАЗИЈАЛЦИМА ДОБИТНИЦИМА ДИПЛОМЕ „ЛУЧА“
ОДАБРАНО НАЈБОЉЕ ИДЕЈНО РЈЕШЕЊЕ ЗА ИЗРАДУ СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈА ПЕТРУ II ПЕТРОВИЋУ ЊЕГОШУ