4/3/2026
КОВАЧЕВИЋ: ЗАВРШЕНО УРЕЂЕЊЕ ПРОСТОРА КОД ЗГРАДЕ „ДЕСЕТКЕ“
Након обиласка и званичног завршетка радова на уређењу простора, односно паркинга, уз стамбено-пословну зграду „Десетке“, предсједник Општине Никшић Марко Ковачевић поручио је да је ријеч о још једној успјешно реализованој инвестицији, чија је укупна вриједност преко 180.000 евра.
„Завршили смо још један инфраструктурни пројекат — паркинг код зграде ’Десетке’, преко пута Болнице. Сва 32 паркинг-мјеста су попуњена, што показује колико је овај пројекат био потребан становницима овог дијела града, који су имали доста проблема са паркирањем. Оно што је важно напоменути јесте да смо око зграде ’Десетке’ прије неколике године урадили игралиште и отворили нови парк, тако да смо третирали и зелене површине, при чему је и дио Улице Никца од Ровина реконструисан у склопу овог пројекта. Настављамо са реконструкцијом и улагањима у корист наших грађана, очекујући завршетак реконструкције Улице Друге далматинске бригаде и отпочињање уређења дијела Улице Баја Пивљанина“, навео је Ковачевић.
Овом догађају присуствовали су потпредсједници Општине Никшић Зоран Томић и Видак Кртолица, као и секретари и руководиоци локалне самоуправе. Радове је изводило ДОО „Акрополис“ са подизвођачима ДОО „Рамел“ и ДОО „Геозенит“.

Najnovije vijesti
МАРОЈЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ
ИЗЛОЖБА СВИХ ПРИСТИГЛИХ РАДОВА ЗА ЊЕГОШЕВО СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈЕ ОД 23. ЈУНА У ЈУ „МУЗЕЈИ И ГАЛЕРИЈЕ“ НИКШИЋ
КОВАЧЕВИЋ: ЗАЈЕДНИШТВО И СПОРТСКИ ДУХ ДО ЗЛАТА У ИТАЛИЈИ
СЈУТРА ДАН ЖАЛОСТИ У НИКШИЋУ
ИСПЛАЋЕНА ФИНАНСИЈСКА ПОДРШКА МАТУРАНТИМА У ИЗНОСУ ОД 100 ЕВРА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ ОСНОВЦИМА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА ГИМНАЗИЈАЛЦИМА ДОБИТНИЦИМА ДИПЛОМЕ „ЛУЧА“
ОДАБРАНО НАЈБОЉЕ ИДЕЈНО РЈЕШЕЊЕ ЗА ИЗРАДУ СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈА ПЕТРУ II ПЕТРОВИЋУ ЊЕГОШУ