16/8/2023
КОВАЧЕВИЋ И БОЈАНИЋ: ДОГОВОРЕНА САРАДЊА ИЗ ОБЛАСТИ КУЛТУРЕ
Предсједник Општине Никшић Марко Ковачевић имао је почетком ове недјеље врло садржајан састанак са директором Дома омладине Београд Андријом Бојанићем. „Дом омладине као установа културе града Београда дјелује од 1964. године и представља центар културе и образовања посвећен младима, у ком се креирају и организују бројни програми. Са директором Бојанићем направио сам начелни договор да институције културе из Никшића ЈУ „Захумље“, ЈУ „Никшићко позориште“, ЈУ „Музеји и галерије“ и ТО Никшић потпишу уговор о сарадњи са овом културном институцијом на простору бивше Југославије. Тако ћемо моћи да кроз једну садржајну сарадњу већ у септембру обогатимо своју понуду за наше млађе суграђане, а у наредном периоду ћемо се трудити да ојачамо и инфраструктурне капацитете наших институција културе за те потребе. Радимо“, поручио је предсједник Ковачевић.

Najnovije vijesti
МАРОЈЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ
ИЗЛОЖБА СВИХ ПРИСТИГЛИХ РАДОВА ЗА ЊЕГОШЕВО СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈЕ ОД 23. ЈУНА У ЈУ „МУЗЕЈИ И ГАЛЕРИЈЕ“ НИКШИЋ
КОВАЧЕВИЋ: ЗАЈЕДНИШТВО И СПОРТСКИ ДУХ ДО ЗЛАТА У ИТАЛИЈИ
СЈУТРА ДАН ЖАЛОСТИ У НИКШИЋУ
ИСПЛАЋЕНА ФИНАНСИЈСКА ПОДРШКА МАТУРАНТИМА У ИЗНОСУ ОД 100 ЕВРА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ ОСНОВЦИМА
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА „ЛУЧАШИМА“ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ
КОВАЧЕВИЋ УРУЧИО ПРИЗНАЊА ГИМНАЗИЈАЛЦИМА ДОБИТНИЦИМА ДИПЛОМЕ „ЛУЧА“
ОДАБРАНО НАЈБОЉЕ ИДЕЈНО РЈЕШЕЊЕ ЗА ИЗРАДУ СПОМЕН-ОБИЉЕЖЈА ПЕТРУ II ПЕТРОВИЋУ ЊЕГОШУ